شرایط و ظوابط استفاده

کاربر گرامی ثبت نام و ثبت سفارش شما به معنای آگاهی و پذیرش قوانین مندرج و به روز رسانی شده در کوکوتوی در هر زمان از سوی کاربر می باشد. ضمنا کوکوتوی علاوه بر قوانین مربوط به خود، تابع قوانین جمهوری اسلامی ایران، قانون تجارت الکترونیک، قانون حمایت از مصرف کنندگان است و متعاقبا کاربر نیز با ثبت نام و ثبت سفارش خود موظف پذیرش و رعایت قوانین مرتبط با کاربر می باشند.

تعریف کاربر: کاربر یا مشتری به شخصی گفته می شود که در این وبسایت ثبت نام نموده و یا از مطالب و محتوا آن به هر نحو استفاده می نماید.

ارتباطات الکترونیکی: با ثبت نام شما در وبسایت cocotoy، شما موافقت نموده اید که به وسیله ایمیل، پیامک و یا سایر سرویس های الکترونیکی مندرج در وب سایت به شما اطلاع رسانی گردد در غیر اینصورت میتوانید عضویت در خبرنامه cocotoy را لغو نمایید.

توجه داشته باشید 10002100710807 تنها شماره ای است که cocotoy برای شما پیامک ارسال مینماید و ارسال از هر شماره دیگری غیر قانونی میباشد و از شما تقاضا داریم در صورت مشاهده از طریق ایمیل info@cocotoy.ir اطلاع رسانی نمایید.

کلیه مطالب و محتوی و آرم وب سایت جزیی از اموال و دارایی cocotoy می باشد و حق استفاده آن برای cocotoy محفوظ است. با این حال استفاده از محتویات وبسایت cocotoy با ذکر نام منبع و بوسیله درج لینک آدرس وب سایت و شماره تلفن تماس ما ممنوعیتی ندارد در غیر اینصورت هرگونه استفاده پیگرد قانونی دارد.

روز کاری: پاسخگویی تلفنی در ساعت 8 الی 17 هر روز کاری از شنبه تا پنج شنبه به استثنای تعطیلات رسمی و امکان ثبت سفارش در 7 روز هفته و 24 ساعته می باشد اما کلیه سفارشات ثبت شده در اولین روز کاری پردازش می شود.

Cocotoy حق کنسل کردن محصول و عودت سفارش را بدون اطلاع قبلی برای خود محفوظ می دارد و مبلغ دریافت شده طی 24 الی 48 ساعت به حساب مشتری عودت خواهد شد.

کاربران باید اطلاعات خودت را به صورت صحیح ، کامل و دقیق تکمیل نمایند تا کالا به موقع به ایشان تحویل گردد.

درصورت خسارت کالا در هنگام حمل و نقل مسئولیت آن به عهده شرکت حمل و نقل می باشد ولی مشتری باید ظرف 24 ساعت پس از تحویل کالا وقوع خسارت را به همراه صورتجلسه رسمی شرکت حمل و نقل به cocotoy اطلاع دهد.

حق استفاده از سرویس عودت عدم رضایت از کیفیت بدون سوال ظرف مدت 72 ساعت برای مشتریان عزیز محفوظ می باشد.

مشروط بر اینکه کالا در شرایط اولیه هنگام تحویل باشد و کلیه متعلقات آن به همراه فاکتور، لوازم جانبی و کاتالوگ به صورت کامل بسته بندی شود در غیر اینصورت کالا خارج از شرایط عودت محصوب می شود.

خسارت های ناشی از حمل و نقل مربوط به این گروه نمی باشد و به قسمت خسارت در هنگام حمل و نقل مراجعه شود.

در صورت اتمام موجودی عودت وجه دریافتی ظرف مدت 24 الی 48 ساعت انجام می گردد.


پیگیری سفارشات شما

کد مرجع سفارش را وارد کنید


نماد اعتماد الکترونیکی